| Asansör Butonları | Asansör Butonyerleri | Asansör Kasetleri | Kaset | Buton TürkçeEnglish

Hakkımızda

Kuars Asansör, asansör butonyerleri imalatı, asansör buton imalatı, asansör kabin kasetleri, kapı üstü kaset imalatı, kat kasetleri imalatı ve satışı konusunda yılların deneyimi, özgün tasarım seçenekleri, bol ve çeşitli ürün seçenekleri ile siz değerli müşterilerine ve Ülkemizin en büyük sektörlerinden biri olan Asansör sektörüne hizmet vermektedir.

Kuars, kurulduğu günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile ürün ve hizmet sunmaktadır. Asansör buton imalatının yanında buton butonyer ve asansör kasetlerinin arıza bakım onarım ve servis hizmetlerini vermektedir.

 

İstanbul Ataşehir'de kurulu tesislerimizde konusunda uzman personelimiz, teknolojik yenilikleri yakından takip eden üretim alt yapısı, dünya standarlarında üretim anlayışı ve ilgili kurumlarca denetimi yapılan belgeleri ile tüm Asansör butonyer ve buton ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

 

Ürünlerimiz:

 

Neden Kuars?

Kaliteli ürün kaliteli hizmet, küresel pazarlama anlayışında üretim, imalat ve yönetim anlayışı, ekonomik fiyatlandırma politikası, ürün çeşitliliği, her mekan ve işe uygun tasarım seçenekleri, güleryüzlü ve konusunda uzman personeli KUARS asansörü seçmeniz için bazı nedenlerden...